Dom

Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.

profil firmy

 

XIAYI, założona w 2006 roku, została założona w pięknym mieście Ningbo, które jest zamknięte dla portu morskiego i lotniska Ningbo.XIAYI to wyspecjalizowana fabryka zajmująca się produkcją części zamiennych do samochodów, projektowaniem i produkcją części elektromechanicznych i maszyn oraz powiązanych urządzeń automatycznych.XIAYI ma silny zespół badawczo-rozwojowy z pełnym kreatywnym duchem.XIAYI każdego roku opracowuje nowe produkty i nowy sprzęt i otrzymał dwa patenty na wzór użytkowy i patenty na wynalazek.

 

Produkty obejmują tłok amortyzatora, prowadnicę pręta, zawór podstawy, uszczelkę olejową, tłoczysko, wspornik, gniazdo sprężyny, zawory, rurę prowadzącą, tuleję łożyskową, tuleję miedzianą, pierścień prowadzący, pierścień z PTFE i uszczelkę, ponadto XIAYI projektuje i produkuje automatycznie maszyna, taka jak okleiniarka i maszyna do cięcia rowków.

 

Jako producent XIAYI nalega na ciągłe dążenie do lepszej jakości.Kontrolujemy jakość surowca, aby zapewnić spójność z jednej partii.Przeprowadziliśmy zintegrowany system produkcyjny oparty na ukierunkowaniu na jakość.Odnosimy się do rygorystycznych czterech aspektów (kontrola importu materiałów → kontrola linii produkcyjnej → kontrola działu QC → kontrola działu logistyki) i system kontroli jakości, aby upewnić się, że wszystkie produkty są nienaruszone przed dostawą.

 

Jako sprzedawca nasze produkty są eksportowane na cały świat i sprzedawane w kraju od ponad 8 lat.Około 30% części jest eksportowanych do USA, Niemiec, Francji, Kanady, Brazylii, Indii, Malezji itp., Nawiązało dobre relacje z klientami z kraju i zagranicy.Mamy inteligentny zespół marketingowy, który bada nowe rynki, rozwija potencjalnych klientów, rozwiązuje problemy i dobrze obsługuje klientów z zamówieniami.Głęboko wierzymy, że jesteśmy konkurencyjnym i przyjaznym kooperantem, a naszym celem jest obopólna korzyść i długotrwała współpraca.Osoby XIAYI zawsze będą zapraszać klientów z całego świata do odwiedzenia i negocjacji.

 

Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. profil firmy 0
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Powstaliśmy w 2006 roku i zaczęliśmy projektować i produkować tłoki amortyzatorów.


W 2008 roku rozpoczęliśmy produkcję płyt.


W 2009 roku zaczęliśmy projektować i produkować automatyczną bandownicę do produkcji tłoków uderzeniowych.


W 2011 roku zaczęliśmy produkować różnego rodzaju części, takie jak pierścień prowadzący, uszczelka.


W 2013 roku uruchomiliśmy automatyczną linię produkcyjną do produkcji rolki napinającej w silniku Diesla.


W 2015 roku roczna wydajność tłoków uderzeniowych może osiągnąć 20 000 000 sztuk.

 

W 2018 roku zaczęliśmy pomagać klientowi w zakupie wszelkiego rodzaju części zamiennych do amortyzatorów, w tym części samochodowych.

 

W 2020 roku nasza firma uzyskała licencję na import i eksport i zaczęliśmy importować i eksportować coraz więcej różnych części, takich jak części do tłoczenia, silnik hydrauliczny, zawór hydrauliczny i tak dalej.

 

Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. profil firmy 0
Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : XIAYI

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 1500000-4000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 20% - 30%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
宁波夏亿机电科技有限公司